Про нас

Кузня у Львові та Львівській області

Ми виконуємо усі роботи, пов’язані з ковкою, зварюванням, загартуванням, гнуттям, скручуванням, волочінням та інші роботи з металом. Ми також встановлюємо ажурні і ковані решітки на каміни, виготовляємо меблі (столи, стільці, лавки). Ми допоможемо зробити Ваш будинок не тільки унікальним і красивим, але і сучасним, зручним та захищеним.

Львівська кузня має наступні конкурентні переваги:

• надійність і якість виробів (за рахунок використання добірних матеріалів і сучасного обладнання);

• досвід та професіоналізм працівників;

• виготовлення виробів по нетипових проектах (під замовлення);

• доставка і монтаж входить у вартість;

• безкоштовний замір та консультація.

Кузня

Художня ковка давно і широко використовується в інтер’єрі. Окремі елементи виробів надають більше шарму. Художня ковка відмінно поєднується з різними матеріалами (тканиною, склом, деревом і т.д.). Наша кузня у Львові допоможе Вам підібрати найкращий варіант виробу, який Ви хочете. Головний секрет легкості наших виробів – це професійні руки майстра.

З холодного шматка металу майстер може створити красиві візерунки, що нагадують виноградну лозу, красиву павутинку, квіти і т.д. Наші ковані вироби допоможуть додати в інтер’єр маленьку родзинку і вдихнути життя в ваш інтер’єр.

Художня ковка в інтер’єрі

Ми пропонуємо вам розглянути наші поради щодо створення та доповнення інтер’єру художньою ковкою.

У спальні ми пропонуємо поставити коване ліжко, доповнити його можна будь-якими аксесуарами, не обов’язково кованими. Так як ліжко не виглядає так важко, як інші вироби, такі як, наприклад, диван. За бажанням, можна так само доповнити кованими виробами, наприклад кованим дзеркалом або світильником.

Рекомендуємо встановити на вікна ковані решітки. Це надійний захист та гарне доповнення до інтер’єру.