Ковані дашки у Львові

Ковані дашки та навіси над вхідними дверима та балконами

У виборі стилю варто відштовхуватися від загального стилістичного рішення будинку. Можливо, там вже встановлені решітки або кований балкон. Якщо ж дашок проектується разом з іншими кованими виробами для дому, ми готові запропонувати ескіз згідно з Вашими побажаннями. Найбільш популярними серед українських замовників традиційно залишаються ковані дашки у вигляді виноградної лози або іншої рослинної тематики. Непогано виглядають прозорі стільникові полікарбонати. Такий матеріал максимально підкреслює ковані елементи та до того ж пропускає світло.
Дашок – це не тільки прикраса фасаду житла, але і захист парадного входу до будинку. Уявіть, падає дощ. Ви на машині під’їжджаєте ближче до входу і з сумками поспішаєте до дверей, над якими немає рятівного кованого навісу. Весь той час, поки ви дістаєте ключі та відкриваєте замок, холодні краплі дощу заливають ваші покупки та вас разом з ними. У підсумку, всього хвилина під дощем обертається для вас цілою гамою неприємних відчуттів. Саме тому завбачливі господарі відразу замислюються над тим, як захистити свій вхід.

Переваги кованих дашків

Переваги кованих виробів для захисту входу до оселі від опадів можна перераховувати безкінечно довго, але ми зупинимося тільки на найважливіших з них.
• Міцність, надійність і довговічність. Ці переваги не дарма зібрані в один пункт, оскільки вони безпосередньо взаємопов’язані між собою. Наша компанія виробляє продукцію з кращих і найбільш якісних матеріалів, а також здійснює їх установку. Крім того, виїзд фахівця на замір у нас безкоштовний. Такі дашки встановлюються на роки та стануть справжньою окрасою будь-якої оселі.
• Ковані козирки виглядають дійсно дорого. Кожен виріб створюється з любов’ю, а в своїй роботі ми враховуємо всі побажання замовника. Як підсумок, Ви отримуєте ексклюзивний виріб, яке ми поставляємо Вам в найкоротші терміни.
• Якість кованих дашків відмінна і за ними не потрібно спеціального догляду.
Основною найпоширенішою проблемою для людей, які обирають козирок для власного житла, є саме одноманітність його форм. З одного боку виходить, що козирок встановлений, але при цьому він абсолютно непримітний і нічим особливим не виділяється. Інша справа – ковані козирки та навіси, які можуть набувати найрізноманітніших форм.
Найпоширенішими формами є:
• Плоскі вироби, установка яких проводиться паралельно землі;
• Напівкруглі варіанти, виконані у вигляді арки, прикрашені різними візерунками та малюнками;
• Трикутні форми з розташованими під деяким кутом крилами. При настанні опадів ці козирки надійно захищають і дозволяють воді стікати вниз, не руйнуючи поверхні виробу;
• Витягнута вперед форма. Встановлюється в разі необхідності захисту не тільки ганку, а й сходинок.

Ціни на ковані дахи у Львові

Оскільки ми виготовляємо ковані дашки за розмірами замовника, фіксованої ціни немає, як на стандартні однотипні вироби. Для визначення ціни на дашки ми обговорюємо і стверджуємо конструкцію з замовником, також враховуємо, якщо потрібні додаткові роботи за домовленістю. Так що якщо Ви визначилися із замовленням, телефонуйте, за ціну ми завжди домовимося.
Ми пропонуємо великий асортимент дашків та навісів, які у будь- якому разі сподобаються покупцю. Виберіть для себе той варіант дашка, який ідеально підходить саме вам. Не варто думати, що ковані навіси – це ті елементи, що встановлюють лише над входом в будинок. Наша кузня пропонує своїм покупцям дашки, які відрізняються ціною, розмірами, формами та багатьма іншими параметрами. Саме з цієї причини наші клієнти отримують можливість вибрати саме ті варіанти, які відповідають їхнім вимогам та побажанням.